Call of Duty Mobile Kody 2023 na punkty i kredyty

Witaj w naszym serwisie. Dzisiaj mamy przyjemność opublikować Call of Duty Mobile Kody 2023. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do skorzystania z naszego perfekcyjnie działającego generatora.

call of duty mobile kody 2020

Witamy w naszej kulturze gier. Jestem Scott Taylor, ale zostałem odprowadzony do oddzielnego pokoju, aby uniknąć zarażenia miejscowej ludności. Więc co jest lepszego, aby spędzać czas poza godzinami, niż grać teraz całą rozmowę na telefon komórkowy. Chociaż do tej pory miałem tylko dobre trzy do czterech godzin, ręce na czas, powiem, że jest zaskakująco dobry.

Jest tak wiele sposobów, że Activision mógł całkowicie, z braku lepszego słowa, kłuć się tym. Wezwanie do służby jest dokładnie takie, jak myślisz, i to jest całkiem świetne. Co ciekawe, zostało to opracowane przez 10 Tencent. Call of Duty Mobile to strzelanina w systemie F2P.

Powoli przejmują one branżę gier, kiedy nie wyglądaliście na chiński konglomerat, ale do cholery, jeśli nie będą dalej robić cudów na telefonach. Pub G mobile był podobnym przypadkiem w Europie. Dzięki mobilnemu zaproszeniu do służby, najwyraźniej znów wykonali niemożliwe.

Strzelanina na śmierć i życie

Nie trzeba dodawać, że złapany w podróży jest świetny i aby jak najlepiej z niego skorzystać, najlepiej jak najlepiej dzielić się poradami. Jestem Scott i to jest 14 wskazówek oraz sztuczek z Call of Duty Mobile. Teraz jest to coś w rodzaju sposobu, w jaki pojawił się pub G. Oczywiście w grę będzie grać cała grupa bardziej swobodnych graczy lub początkujących w grach takich jak call of duty, pubG czy cokolwiek innego. Tak więc ogromna większość meczów, w które wchodzisz na pierwszych kilku poziomach, jest faktycznie wypełniona słabymi graczami.

Można powiedzieć, że po prostu stoją i czekają, aż ich zastrzelisz, ale to oznacza, że ​​dostajesz masywne premie za zabójstwa i wyczuwasz, w jaki sposób wezwanie do służby będzie grało, kiedy rzeczywiście będziesz dobry ogólnie w grze tylko po to, aby powoli spływać ludzkimi graczami, aż dojdziesz do poziomu 10. Walczysz ze wszystkimi ludźmi przez cały czas, będziesz wiedział, ponieważ zaczniesz wybierać o wiele więcej.

call of duty mobile kody na kredyty

Numer 13 nie zapomnij odebrać odblokowanych przedmiotów. Więc spędziłem dużo czasu. W menu głównym jest mała ikona, która ukrywa wszelkiego rodzaju nagrody do odblokowania, rodzaje rzeczy, które wyzwalają się po każdym meczu. Po prostu dotknij i masz mnóstwo rzeczy, o które możesz się ubiegać.

Call of Duty Mobile Kody 2023 czyli sposób na sukces!

Opiera się na strzałach w głowę i seriach zabójstw oraz liczbie członków drużyny Downing X lub cokolwiek innego. Teraz będziemy to animować, abyś mógł to lepiej zobaczyć, ale całkowicie przeoczyłem to przez większą część mojego czasu gry. Zjeżdżalnia numer 12 kucając podczas sprintu. Tak więc, starając się przedstawić każdą opcję, którą masz w konsoli zadań, nie możesz się poślizgnąć podczas sprintu. Musisz tylko upewnić się, że górujesz przycisk kanapy po zablokowaniu sprintu. Teraz zajmę się opcjami biegania i innymi rzeczami później, ale nie myśl, że nie pomyśleli o wszystkim, co próbowali przynieść, przynajmniej o większości.

call of duty mobile kody na punkty

Z twoich opcji taktycznych podczas grania w pełną grę. Uwielbiam Mason przesuwający się i strzelania, więc to dobrze. Numer 11 możesz przenieść wszystkie przyciski dotykowe. Wiem, że w pubie G mobile pojawiło się to, że możesz wskoczyć do ustawień gry i przejść do niestandardowego układu, a następnie dosłownie przenieść wszystkie obiekty, wszystkie inne cytaty, bez cudzysłowu, tam, gdzie myślisz, że będą najbardziej efektywny.

Trening przede wszystkim, żeby zostać dobrym graczem w Call of Duty Mobile

Więc chociaż uwielbiam zaawansowany schemat sterowania, czasami chcesz po prostu ulepszyć rzeczy, aby były łatwiejsze lub wygodniejsze. Może umieszczenie przycisków na zewnątrz ekranu. Jeśli jesteś większą osobą i nie chcesz zasłaniać jej tak dużej części ekranu, po prostu próbuj strzelić.

call of duty mobile kody do gry

Jeśli grasz w Call of Duty, graj ze słuchawkami. Ilość dodatkowych zabójstw, które dostaniesz, słysząc kroki innych graczy lub poruszających się po nowych, jest wykładnicza na dłuższą metę. Użyj zaawansowanego Amona, teraz dwa schematy sterowania, które ma Cobb mobile, są dość interesujące. Wystarczy przesunąć aparat nad kimś, a następnie nacisnąć przycisk, aby wykonać automatyczne zdjęcie.

A jeśli jeszcze tego nie zrobił lub możesz skorzystać z zaawansowanego celowania, które moim zdaniem jest właściwą drogą, oznacza to, że możesz. Możliwość powiększania za pomocą prawej strony, a następnie wystrzeliwania niektórych ujęć niezależnie lewym kciukiem. Wiem, że to brzmi szalenie. To brzmi jak najbardziej sprzeczna z intuicją rzecz, a twarz małego była naprawdę zgarbiona, kiedy próbowałem mu powiedzieć, że powiększenie prawym kciukiem było właściwą drogą.

kody do call of duty

Sztuczna inteligencja w grach FPS

Ale dla mnie zaawansowane celowanie to sposób, w jaki nie chcesz polegać na sztucznej inteligencji w automatycznym strzelaniu, zwłaszcza z ilością opóźnień, które mogą pochodzić z gry w ruchu. Po ósme, przećwicz walkę z ogniem przeciwko AI. Teraz bardzo łatwo jest zepsuć się w całym przypływie, o mój Boże, mogę grać zew i wszyscy moi przyjaciele też.

Ale kiedy klikniesz opcję gry wieloosobowej, przejdź do prawego dolnego rogu i spójrz na wszystkie różne opcje dobierania graczy. Jeden z nich jest dosłownie nazywany ćwiczeniem przeciwko sztucznej inteligencji i będziesz musiał to zrobić. Będziesz musiał poświęcić trochę czasu na rekonfigurację swojego mózgu. Napotykając kontrolery farmy, klawiaturę i mysz lub cokolwiek innego, aby przyzwyczaić się do sterowania dotykowego.

call of duty mobile najlepsza broń

Po prostu całkowicie polecam wskoczyć do trybu AI i po prostu ćwiczyć strzały w głowę lub ćwiczyć poruszanie się i celowanie w ślizganie się ducha, strzelanie z łuku itp. Zmierz się z AI, zwiększ liczbę ciał, a następnie wskocz do rzeczywistej PVP. Numer siedem, możesz strzelać na wodę. Mapy tak naprawdę do tej pory nie zawierają żadnych zbiorników wodnych, które można by dostać pod nimi i flaków lub graczy. Jeśli grasz w trybie bitewnym Royale, to całkowicie tak, a kiedy wskoczysz do wody, byłem zamierzam powiedzieć głębiej na twoim dotykowym, pływającym analogowym drążku.

Inni gracze cię tam nie zobaczą i możesz dostać się na nich, jeśli wylądujesz w wodzie przeciwko innemu graczowi lub garstce graczy po prostu schowaj się pod nim i strzelaj z dołu.

To by było na tyle z recenzji i przedstawienia Call of Duty Mobile Kody 2023. Jeśli użyłeś naszego programu to zareklamuj nas u swoich znajomych! Dziękujemy i pozdrawiamy.

8 komentarzy do wpisu „Call of Duty Mobile Kody 2023 na punkty i kredyty”

Dodaj komentarz