Elvenar Kody 2023 na monety i diamenty

Witamy serdecznie w naszym serwisie. Opublikujemy dzisiaj Elvenar Kody 2023, które pozwolą Ci wygenerować na Twoje konto monety oraz diamenty. Jeśli jesteś zainteresowany oprogramowaniem, kliknij przycisk, który znajduje się poniżej.

elvenar gra kody

Dlaczego warto skorzystać z Elvenar Kody?

  • Program działa na komputerach oraz telefonach
  • Nie musisz nic pobierać, generator jest w formie online
  • Bezproblemowe działanie
  • Błyskawicznie generuje monety i diamenty

Dziś porozmawiam z tobą o złotych zasadach optymalizacji przestrzeni w twoim mieście. Kiedy zaczynasz grę w Elvenar, masz bardzo małe pole siatki. W miarę postępów w grze będziesz otrzymywać rozszerzenia sieci. Będziesz chciał umieścić te doświadczenia sieciowe. Jeśli jesteś w mieście Elvin wzdłuż osi Wschód-Zachód. Jeśli jesteś w ludzkim mieście, będziesz chciał zrobić coś przeciwnego.

Budynki, które masz większość w swoim mieście, twoje rezydencje i warsztaty w różnych miastach będą rosły w tych orientacjach. W tej chwili patrzymy na rezydencje w moim mieście Elvenar na umowie z Aaronem. Widać, że urosły do ​​dwóch na cztery wymiary na tej osi wschód-zachód w ludzkim mieście.

elvenar kody na diamenty

Rosną do podobnego rozmiaru, ale w przeciwnym kierunku. W miarę powiększania się planszy zastanów się, w jakim mieście się znajdujesz, bez względu na to, czy jest to miasto ludzkie, czy Elvenar. Planuj z wyprzedzeniem, o ile jesteś w stanie pomieścić wzrost budynków. Inną rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to umieszczenie tych rozszerzeń siatki. Będziesz chciał umieścić je w układzie kwadratu lub prostokąta, o ile będziesz w stanie tego uniknąć.

Skrzydła lub herbaty lub ELL lub dziwne kształty geometryczne. Te litery T i L utrudniają przystosowanie się do wzrostu twoich budynków lub rozmieszczenia większych budynków. Następną rzeczą do rozważenia, gdy optymalizujesz przestrzeń w swoim mieście. Prawdopodobnie jedna z najważniejszych, jest podstawowa, ale bardzo ważna, to rozmieszczenie dróg. Chcesz ograniczyć liczbę dróg, których potrzebujesz w swoim mieście.

Nie zapomnij o premii kulturowej

W tym celu chcesz ustawić swoje drogi, aby można było stawiać budynki po obu ich stronach. Nie po jednej drodze biegnącej po obu stronach jednego budynku. Tak szybko, jak to możliwe, będziesz chciał zmodernizować te drogi, aby uzyskać za nie premię kulturową. Zacząłeś w grze od prostego szlaku, jest to kwadratowy plac, który łączy wszystkie budynki z główną salą. W miarę postępów w kolejnych rozdziałach gry będziesz mógł zbudować ulicę z kwiatami, która zabierze Cię od zera premii kulturowej do 63 premii kulturowej.

Elvenar poradnik

Im lepszy bonus kulturowy, tym więcej monet wyprodukujesz w swoich rezydencjach. Zyskaj więcej za swoje pieniądze i ulepsz swoje drogi. Będziesz chciał tak ustawić budynki, aby najwęższa krawędź budynków dotykała dróg. Moja rezydencja to dwa na cztery, zajmuje dwa kwadraty miejsca na drodze. Natomiast gdybym to umieścił inaczej, to zajmuje już cztery siatki przestrzeni drogowej. To po prostu nie jest ekonomiczna perspektywa.

Inną kwestią dotyczącą dróg jest to, że budynki muszą być połączone tylko jednym kwadratem sieci. Jeden kwadrat siatki oferujący łączność, a tego ostatniego kwadratu siatki użyłem do zbudowania eleganckiej latarni, co daje mi dodatkowe 101 punktów premii kulturowej.

elvenar kody

Kolejną rzeczą do rozważenia przy umieszczaniu budynków jest to, że kapelusz budowniczego i budynki kultury nie potrzebują połączeń drogowych. Więc nie marnuj miejsca na budynki kulturowe. W tej chwili głowa mojego budowniczego jest bajeczna w tej ogromnej przestrzeni, którą mam, ponieważ jeszcze jej nie mam. Nie jestem jeszcze w stanie zbudować potrzebnych do tego budynków w goblinie.

Punkty bonusowe podczas rozgrywki w Elvenar

Punkty bonusowe do kultury, które otrzymuję za kwadrat pola z ogrodem harmonii. Możesz to również zobaczyć w swoich pojedynczych budynkach kosmicznych. Jeśli pójdę do kultury, zaczynasz od świetlistego drogowskazu. To pierwszy budynek kultury, który możesz zbudować, daje ci 21 punktów bonusowych kultury.

elvenar triki

Jestem teraz na końcu rozdziału o promach. Potrafi zbudować klasyczną latarnię dla tej samej pojedynczej przestrzeni. Dostaję 101 punktów kultury dodatkowej. Tak więc to prawda, nawet w przypadku budynków, które nie są tego samego rozmiaru, ile jesteś w stanie sprzedać swoje przestarzałe budynki kulturowe i je zbudować.

Większość budynków kultury, które mam teraz w moim mieście, pochodzi z wydarzeń specjalnych. Kiedy możesz konkurować i sprawić, że te budynki specjalnych wydarzeń zrobią to, dają one lepszą premię do kultury niż budynki, które możesz zbudować Jeśli chcesz uzyskać więcej wskazówek, jak zorganizować swoje miasto lub jak zmaksymalizować korzyści z budynków w swoim mieście to sprawdź Elvenar-Wiki.

To by było na tyle w tym artykule, jeśli skorzystałeś z Elvenar Kody 2023 na monety i złoto, to poświęć chwilę. Poleć nasz serwis swoim znajomym, bardzo dziękujemy i życzymy miłej rozgrywki.

10 komentarzy do wpisu „Elvenar Kody 2023 na monety i diamenty”

Dodaj komentarz