Empires and Puzzles Kody 2023 na diamenty

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Cię na premierę naszego generatora. Dzięki Empires and Puzzles Kody wygenerujesz dosłownie w dwie minuty diamenty prosto na Twoje konto w grze. Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij niebieski przycisk znajdujący się poniżej.

Empires and Puzzles Kody to sprawdzone oprogramowanie, które zapewni Ci dostęp do ogromnej ilości diamentów. Program jest dostępny w wersji online!

Recenzja gry Empires and Puzzles

Ta gra naprawdę kręci się wokół many, czyli paska poniżej twojego zdrowia. Żyjesz i umierasz dzięki swoim specjalnym umiejętnościom. A twoja mana jest kluczem do używania tych umiejętności. Tak więc dokładne zrozumienie many jest zdecydowanie czymś, co chcesz opanować. Mówiąc najprościej, zyskujesz manę, dopasowując płytki w kolorze bohaterów, których masz w drużynie.

Jeśli jednak twoi żołnierze wychodzą z pól bitewnych po polu bitwy, nie uderzając przeciwnika, zyskujesz podwójne motto, które normalnie byś zrobił. Nazywa się to ghostingiem i jest to bardzo ważna taktyka strategiczna w grze. Jako przykład, mój grobowiec tutaj pobiera sześć płytek.

Jak widać, normalnie. Jeśli jednak dopasuję te płytki i nie trafią one wroga, liczą się jako podwójne użycie na twoją korzyść. Będą chwile, kiedy zechcesz trafić przeciwników kafelkami i takie, które chcesz celowo przegapić. Na koniec chcę wam pokazać ten wykres. Wracaj do tego, kiedy będziesz tego potrzebować, dopóki nie zapamiętasz.

Płytki naładowania w Empires and Puzzles

Zasadniczo istnieje pięć możliwych skromnych prędkości dla wszystkich bohaterów i każdy z nich wymaga innej liczby płytek do naładowania. Wiesz, ile płytek lub zapałek potrzebujesz, aby naładować swoje promocje? W zależności od szybkości konkretnego bohatera to naprawdę ważna część tej gry. Chcesz wiedzieć, że jeśli dopasujesz trzy mecze w dwóch kafelkach, ukryty przeciwnik w jednym jest duchowy, że wystarczy naładować twojego uzdrowiciela, abyś mógł przeżyć wrogiego snajpera, który jest prawie w pełni naładowany, ćwicząc i ostatecznie opanowując informacje tutaj .

Empires and Puzzles Triki

Staniesz się znacznie skuteczniejszym zabójcą na polu bitwy.

Kiedy zaczynasz grać w tę grę, dostajesz pięć miejsc na drużyny i sugeruję, abyś wykorzystał je wszystkie. Możesz także użyć klejnotów, aby kupić dodatkowe miejsca, co zrobiłem, aby było trochę wygodniej, ale nie jest to konieczne podczas przeglądania ekwipunku bohatera w trybie żywiołu lub mocy. Drużyna na pierwszym miejscu zawsze będzie wyświetlana u góry.

Myślę, że domyślnie pierwszy slot jest używany do obrony, ale użyłem pierwszego miejsca do umieszczenia moich projektów levelowania. Dlatego zawsze łatwo je znaleźć poza tym lub zalecają posiadanie zespołu do ataków Tytanów, zespołu rolników, zespołu oceniającego, a na koniec, zespołu obrony, który umieszcza zespół obrony w ostatnim miejscu, zmniejsza to prawdopodobieństwo, że przypadkowo z nią zadzierasz.

Defensywa jest ważna

W ten sposób osłabiasz swoją obronę. Kliknięcie przycisku pokazanego u dołu ekranu. Oto, jak powiedzieć grze, która drużyna ma być twoją drużyną obrony przed rajdami. Ostatnią kwestią, którą należy tu poruszyć, jest to, że możesz nazwać te zespoły, jak tylko chcesz. Proponuję skorzystać z tej funkcji, aby zachować jasność w moim własnym składzie.

Zdecydowałem się mieć moje pierwsze dwa zespoły, a zatem pierwsze dwa rzędy jako projekty wyrównujące. Ale bardziej szczegółowo opowiem o wyrównywaniu w dalszej części wpisu.

Coraz trudniejsze poziomy

Empires and Puzzles jak grać

Pamiętam trzeźwy moment, kiedy zdałem sobie sprawę, że aby przejść dalej w tej grze, będę musiał od czasu do czasu powtarzać pewne poziomy, co okazało się niedopowiedzeniem. Kiedy zaczynasz sezon pierwszy, to jak każdy inny mecz, gra trzecia, w której wyświetlasz poziomy o rosnącym poziomie trudności. Ponieważ jednak w tej grze chodzi o wyrównywanie swoich bohaterów, będziesz potrzebować stałych zapasów zasobów.

O rolnictwie słów kilka

Jeśli masz to zrobić z jakąkolwiek szybkością lub wydajnością, to odpowie na pytanie dlaczego. Spójrzmy więc, jak to zrobić. Rolnictwo to po prostu powtarzanie poziomów. Ukończyłeś już w interesie pozyskania zasobów, które zapewniają. Chodzi o maksymalizację ilości zasobów zdobywanych na światową energię. Na końcu sekcji pokażę ci, gdzie uprawiać farmę, z niektórymi z moich ulubionych miejsc, a najważniejszą rzeczą, jeśli chodzi o rolnictwo, jest użycie autoodtwarzania, odkrywając, że autoodtwarzanie zmieniło życie i znacznie ułatwia rolnictwo.

Więc kiedy powinieneś farmić krótką odpowiedź zawsze. Właściwie to teraz uprawiam ziemię, podczas gdy pisze ten wpis, im więcej zasobów możesz zdobyć, tym szybciej możesz robić postępy. Najlepszym miejscem do uprawiania obecnie w grze jest comiesięczny event Atlantis. Dlatego radzę zachować wszystkie swoje światowe butelki z energią na to wydarzenie. Używam też często Empires and Puzzles Kody, co daje mi dostęp do diamentów.

Empires and Puzzles kody

W tym czasie światowe koszty energii na sezon, dwa poziomy są niższe, podczas gdy zdobyte zasoby są wyższe, musisz ukończyć sezon pierwszy, aby mieć dostęp do sezonu drugiego. Więc jeśli tego nie zrobiłeś. Niech to będzie Twój bezpośredni priorytet. Gdzie więc powinieneś uprawiać przez resztę czasu? Miejscem, w którym uprawiam najczęściej jest sezon pierwszy, województwo 12 etap dziewiąty.

Daje to przyzwoite zasoby i dużo PD w porównaniu z innymi typowymi poziomami rolnictwa. Podobnie jak w pierwszym sezonie, prowincja ósma, etap siódmy. XP jest świetny, ponieważ gdy zdobywasz kolejne poziomy, zwiększa twój światowy limit energii, dzięki czemu twoje przyszłe rolnictwo będzie jeszcze bardziej wydajne. Inną konsekwentną rzeczą, na którą chcesz wydać światową energię, są zadania, zawsze wykonuj rzadkie zadania i zadania klasowe, ponieważ przedmioty i emblematy Wzniesienia są bardzo cenne w zależności od twojej siły.

Mogą to być również dobre miejsca do użycia przedmiotów bojowych, aby upewnić się, że jesteś w stanie je w pełni ukończyć. Więcej możecie poczytać na Wikipedii Fandom.

Empires and Puzzles – Triki w grze to słabe sposoby

Wiele stron daje porady jak działać efektywniej podczas gry, sugerują nam różne triki, które mają ułatwić rozgrywkę. Jednak zapominają o tym, że waluta premium jest tutaj najważniejsza. Mowa tutaj oczywiście o diamentach, korzystając z naszego programu, będziesz miał dostep do ogromnej ilości diamentów. Będziesz miał możliwość bardzo szybkiego i dużego rozwoju w grze.

5 komentarzy do wpisu „Empires and Puzzles Kody 2023 na diamenty”

Dodaj komentarz