Goddess Primal Chaos Kody 2023 na wygenerowanie diamentów

Witaj w naszym artykule. W dzisiejszym wpisie opublikujemy Goddess Primal Chaos Kody 2023, które umożliwią Ci wygenerowanie diamentów na Twoje konto w popularnej grze mobilnej. Przejdź do generatora, klikając niebieski przycisk, który znajduję się poniżej.

goddess primal chaos poradnik

Co się dzisiaj dzieje, zobaczę ruiny. Przejdźmy więc do tego. Widzicie, potem idziemy się przygotować, idziemy do ruin. Widzicie, że używam stali. Pancerz na rzecz pokoju nie jest trudny do złożenia. A potem prowadzę czteroczęściowy szał i dwuczęściową wytrwałość na głębokości.

Większe możliwości z Goddess Primal Chaos Kody 2023

Jakie ruiny mają twoje X? Tak więc to naprawdę zależy od tego, co chcesz jako ogólny rachunek. Czy chcesz głównie przestrzeni kosmicznej, równowagi, czy w ogóle obrony? To zależy od ciebie, ale moja ogólna rada jest taka, że ​​zalecam wam, abyście mieli przynajmniej czteroczęściową wytrwałość ustawioną na waszym XO.

goddess primal chaos

Chyba że masz 10 milionów i lubisz niszczyć wszystkich i nikt nie może cię dotknąć, to poleciłbym stalową zbroję tylko tym, którzy mogą tankować, co jest sportem. Wiesz, wyżsi gracze. Ale jeśli jesteśmy jak środkowy poziom, niski poziom, nasza wytrwałość dowodzenia jako, na moim kolejnym znaczku endo wynosi 50% HD.

Oznacza to, że każde trafienie, które otrzymasz Rozdajesz maksymalnie 50% lub 15%. Nigdy tego nie przejdziemy, chyba że wróg będzie miał wiosenny sztandar lub hydro-żmiję. Ale poza tym, gdzie oddział pomoże ci na dłuższą metę. Tak więc na XO poleciłbym wytrwałość, czteroczęściowy i endo.

Poleciłbym również twój słaby spokój, a także twoje pozostałe dwie ruiny. Nie musisz dopasowywać. Zestawy, więc jak mam dwuczęściowy, nie są trudne. Daje to dwóm bonusowi to obrażenia fizyczne lub obrona fizyczna i obrona magiczna. 4,5% nie musisz ich dopasowywać. Możesz, powiedzmy, mieć Earnhardta w tym gnieździe i na gnieździe w tym gnieździe, a powodem jest to dla twoich dwóch pozostałych.

Chce spojrzeć na atrybut podrzędny i atrybut dodatkowy. Weźmy na przykład ten stalowy pancerz lub mój atrybut podrzędny. Mam 12% obrony fizycznej, a dla mojego dodatkowego atrybutu mam 1,5% HP, 1% Dodge whimper, 5% śmiertelne i 150 magicznej obrony.

Chcesz poszukać tych procentowych podstaw. Przeznaczony dla twojego bohatera, tak jak w tym przypadku, jest to XO. Chciałbym więc obrony fizycznej, obrony magicznej, Dodge, HP lub Perry. Myślę, że to wszystko. Powiedzmy, że dla twardości Orena, podobnie jak dla ssania, twardości. Hmm, więc wytrzymałość, 11% i 1%.

goddess primal chaos kody

Obrona fizyczna i inne aspekty

Perry, w tej sprawie mam. Ten jest dobry. Mam 16,5% obrony fizycznej, a potem ten, to całkiem niezły, 12% magicznie telefon, więc minus obrażenia, 1% Unik 1% Naprawdę nie poleciłbym tego minusowego doskoku, ponieważ nie dadzą wystarczająco dużo statystyki w porównaniu do innych wartości procentowych, takich jak obrona magiczna, ponieważ jest to wyższa baza, wszystko zależy od twojej bazy. Wiedze na temat tych rzeczy i innych możesz czerpać z Wiki Goddess Primal Chaos.

Wytrwałość na egzo i endo, czterech kawałkach, a potem dwóch pozostałych. Możesz wybrać, co chcesz i mniej lub tak długo, jak ma dobre atrybuty procentowe, takie jak te dwa HP i obrona przed meczem. O to chodzi. Zasadniczo dla głębokiego rdzenia możesz wytrwać lub podbić, w zależności od tego, czego chcesz.

Chcesz więcej obrony. Większa przeżywalność. Zalecamy wytrwałość, jeśli masz przyczynę wdrożenia, ale uszkodzony udział, chcesz, aby głęboki port działał dłużej. Ale jakakolwiek inna w tym zastosowana, nasza rekomendacja wściekłości za dodatkowe 20 PVP. Więc nawet gdy twój głęboki rdzeń umrze, ta moc 20 PVP z wściekłości będzie nadal aktywna.

goddess primal chaos kod podarunkowy 2020

To naprawdę o to chodzi. Poszukajmy dobrych atrybutów podrzędnych i dodatkowych atrybutów i po prostu działajmy tak dalej. I nie XL, zobaczysz dużą poprawę w wytrwałości w bieganiu. Więc o to chodzi. Naprawdę nic do powiedzenia na temat Rycerzy. Po prostu zatrzymujesz się na nocach, aby zyskać dodatkową moc.

8 komentarzy do wpisu „Goddess Primal Chaos Kody 2023 na wygenerowanie diamentów”

Dodaj komentarz