Harry Potter Zagadki i Magia Kody 2023 na złote monety

Witamy w naszym wpisie. Jeśli marzyłeś o tym, by mieć pełno złotych monet, to teraz możesz w ciągu 3 minut zrealizować swoje marzenie. Zapraszamy do skorzystania z Harry Potter Zagadki i magia Kody 2023, które umożliwią Ci dodanie złotych monet na Twoje konto w grze.

harry potter

Magiczny świat Harrego czeka na Ciebie!

Cześć, witajcie w zupełnie nowym odcinku zagadek i zaklęć Harry’ego Paula, który jest już dostępny. Możesz więc zejść na dół w sklepie Google Play. Sklep Apple jest dostępny. Jeśli grałeś w grę logiczną typu dopasuj trzy, zanim będziesz mógł spodziewać się podobnego rodzaju mechaniki. Grę stworzyło profesjonalne studio Zynga. Posiadają oni ogromne doświadczenie w tworzeniu gier mobilnych.

I to, że możesz, że możesz rzucać wszystkie ich różne poziomy, mieć w tym wiele różnych przeszkód. Wiesz, masz takie rzeczy jak masło, piwo, masz takie rzeczy, jak mapa maruderów. Te wszystkie mają specjalne zdolności. Masz również specjalne postacie, które mają specjalne zdolności. Więc kiedy spadli na dno, tak jak Dumbledore sprawia, że ​​cała scena jest jednokolorowa.

Naprawdę mi się to podobało, po prostu w pewnym sensie, ale ma to bardzo fajne. A moim ulubionym elementem jest zbieranie magicznych stworzeń. Więc zajmiemy się tym za minutę. I dam ci wskazówki, jak najlepiej wykorzystać swoje, hm, swoje monety i jak najlepiej, wiesz, mam zamiar porozmawiać również o bonusach z klubami i wydarzeniami, ponieważ są one naprawdę ważne.

Zacznijmy więc od systemu puzzli. Podstawowy. To, co chcesz spróbować, to uzyskać sześć pasm. Więc upewnij się, że dostajesz szóstą ulicę bez wydawania żadnych przedmiotów, wiesz, na wczesnych etapach, zachowaj swoje specjalne boostery. Zapisz swoje specjalne bonusy na początku. Będziesz ich potrzebować.

harry potter kody

Harry Potter Zagadki i Magia – Kilka trików, które ułatwią Ci grę

Nigdy nie używaj ich na głównych poziomach. Używaj ich tylko podczas wydarzeń. Więc te są wyjątkowe. Dostaniesz zestaw, więc około czterech lub pięciu, sześciu łamigłówek każdego dnia, każdego tygodnia, przepraszam za jedną lekcję, mamy wróżenie. Mam więc inne, ponieważ niektóre inne zajęcia całkowicie ukończyłem. Po ukończeniu poziomu.

Dostajesz inną klasę i musisz ukończyć, jak sądzę, osiem dni latających łamigłówek. Tak. Więc musisz gotować. To osiem tygodni od ukończenia tego. A jeśli nie ukończysz go w czasie, gdy otrzymasz pióra, które są całkowicie w czasie, musisz poczekać do następnego tygodnia, aby je ukończyć.

Harry Potter Zagadki i Magia Kody pozwolą Ci na więcej i szybciej

To ważna wskazówka, jeśli chcesz zrobić wszystko, aby uzyskać jak najwięcej piór. To możesz mieć i zrobisz to poprzez znalezienie klubu, który ma wysoki poziom awansu. Więc jestem w Sapphire. Więc dostaję plus jeden maksymalny limit Quill, hm, i mnóstwo innych bonusów, ale tak naprawdę potrzebujesz tylko znaleźć grupę, która też ma Emerald.

Jak tylko się do tego dołączysz, otrzymasz jedną dodatkową maksymalną kołdrę, a to robi ogromną różnicę. Jeśli chodzi o ukończenie tych w czasie, który masz pod względem grup finansowania, system jest całkiem niezły. Mam również trik, który możesz wykorzystać. Spróbuj wyszukać nazwę klubu. Możesz użyć filtra, aby znaleźć klub, w przypadku którego prawdopodobnie nie będzie miał wyższego poziomu.

Mamy system czatu, więc jest naprawdę dobry. Możesz rozmawiać między ludźmi, a także wysyłać życia. Kiedy zabraknie Ci żyć do grania, możesz wysyłać i odbierać niektóre od swoich graczy, aby upewnić się, że masz aktywną grupę, w której gra wiele osób. Za każdym razem, gdy ukończysz poziom, otrzymasz gwiazdkę.

harry potter triki

Zbieraj gwiazdki i karty

A jeśli zawsze będziesz zbierać gwiazdki, otrzymasz pakiet gwiazdek. To zdecydowanie moja ulubiona część gry. Po prostu zbieram karty. Pytam o to w tajemnicy Hogwartu od dwóch lat, a oni tego nie mieli, ale ten system jest po prostu zabawny. Wiesz, zabawa jest darmowa, gdzie możesz spróbować zebrać karty i otrzymać za to dobrą nagrodę. Jednak szybciej zrobisz to dzięki monetom. Zdobyć możesz takie dzięki Harry Potter Zagadki i Magia Kody.

Więc jeśli skompletujesz ten zestaw sześciu, możesz uzyskać dostęp do różnych ulic wiatru ze swoim specjalnym zwierzakiem. Uh, obecnie mam, jak sądzę, czy to jest sowa? Tak. Mam sowę, która zjada wschodnią pisklę i myślę, że może całkiem niezłe profity, ale tak naprawdę, po Feniksie, brakuje nam do ukończenia wydziału w Hogwarcie.

Więc całkowicie je, oczywiście chcesz, ukończyć osiem poziomów, a następnie otworzyć paczkę. Jeśli dostaniesz osiem, a potem jeszcze jedną dziewiątkę, będzie się układać. Więc nie martw się, gdzie go zgubisz. Nie musisz od razu otwierać tego opakowania. Mamy duplikaty. Więc za każdym razem, gdy zdobędziesz duplikat tej samej karty, dostaniesz jedną za, hm, jedną za zwykłą.

Dostaniesz trzy. Do tego za rzadkie i prawdopodobnie 10 za legendarne. Nigdy, przenigdy nie miałem legendarnego duplikatu. Hm, za każdym razem, gdy dam ci unikalne karty, czy chcesz spróbować pozbyć się wszystkiego, co wspólne i rzadkie? Jestem więc w sytuacji, w której moja następna karta z pewnością będzie legendarna. Um, także, na to chcesz oszczędzać swoje, hm, swoje monety.

Więc nie używaj ich na poziomach. Użyj ich, aby kupić wspaniałe zestawy, kupując je, otrzymasz trzy losowe karty i mają 10% szansy, że dadzą ci legendarną. Jest to więc prawdopodobnie najlepsza szansa na wczesne ich zdobycie. 40% szansy również na rzadsze. Dzięki niemu otrzymasz darmowe bonusy. Więc na to chcesz wydawać swoje monety.

Komnata tajemnic stoi przed tobą otworem

Jest tak wiele poziomów, że prawie skończyliśmy. Prawie skończyłem pierwszy rok. Czekam teraz na komnatę tajemnic. Aby je uratować, w tej skrzynce odbiorczej masz swoje życie. Wydaje mi się, że możesz prosić o muchy co sześć godzin. Hm, jak powiedziano, wydarzenia będą przychodzić dzień po dniu jako wskazówki dla nich. Chodzi mi o to, że jest tak, jak gry uwielbiają trochę unikalnego akcentu związanego z klasą. Harry Potter Zagadki i Magia Kody to również ważny aspekt gry.

Ale z nimi są dość proste. Masz czas ograniczony do zadań, wiesz, idź po tych, którzy dają monety, są zdecydowanie lepsi. Niektóre też dają bonusy. Są całkiem dobre w użyciu. Sklep posiada skarbiec złota. Będziemy dawać Ci monety co tyle godzin.

harry potter zagadki i magia triki

Masz swój własny profil, dla którego możesz stworzyć awatara, hm, co jest miłe. Bo to, co pojawia się na Twoim czacie. Kiedy więc wysyłasz życia, masz zaklęcia, które możesz odblokować. Więc możesz je wyrównać i dadzą ci pewne umiejętności. Więc za każdym razem, gdy rzucam klejnoty Accu, dostaję jedną bombastyczną bombę, a na poziomie piątym dostaję jeden ruch plus jeden ruch i jeden poziom klucza wiatru, a stamtąd jest coraz lepiej.

To wszystko, co naprawdę wiesz o tej grze. To nie jest zbyt skomplikowane. Więc zdobywasz kolejne poziomy dzięki doświadczeniu, czyli po prostu przechodzisz przez pełne poziomy i wykonywanie ograniczonych czasowo zadań. Poza tym to w zasadzie cała gra. Ciesz się więc grą. To bardzo proste i przyjemne.

5 komentarzy do wpisu „Harry Potter Zagadki i Magia Kody 2023 na złote monety”

Dodaj komentarz