Homescapes Kody 2023 na wygenerowanie gwiazdek i monet

W tym wpisie znajdziesz działający program do popularnej gry, który da Ci możliwość wygenerowania monet i gwiazdek. Homescpaes Kody 2023 są dopracowane do granic możliwości. Poświęciliśmy ogromną ilość czasu by ukończyć pracę nad naszym programem. Jeśli chcesz skorzystać z generatora, naciśnij w niebieski przycisk, który znajduję się poniżej.

Homescapes Kody 2020 na monety

Dlaczego warto skorzystać z Homescapes Kody 2023?

  • Program jest dostępny w wersji online
  • Działa perfekcyjnie
  • Błyskawicznie generuje gwiazdy i monety
  • Gwarancja zadowolenia

Witamy w kolejnej ekskluzywnej recenzji. Ta recenzja dotyczy domowych scen z gier Playrix, rozwiązuje trzy układanki i przeprojektowuje cały dom należący do rodziców głównego bohatera Austina. Dołącz do znanej twarzy, gdy ozdabia remonty i naprawia część rodzinnego dworu oraz tę satysfakcjonującą swobodną grę logiczną.

Wiersze Scapes to bardzo prosta gra. Wszystko, co musisz zrobić, to dopasować kolorowe kafelki razem w grupach po trzy lub więcej i osiągnąć cel poziomów. Cel ten może polegać na zebraniu określonej ilości określonego koloru podszyciem planszy zielonym dywanem poprzez wykonanie zapałek, które dotykają każdej sekcji pola gry lub wykonanie tak wielu kombinacji, by wymienić tylko kilka, aby odnieść sukces w domowych sceneriach.

Musisz upewnić się, że skutecznie wykorzystujesz kombinacje. Dopasowując cztery kafelki z rzędu, lub daj rakietę, która strzela w poprzek ekranu w obu kierunkach. Usuwanie wszystkich kafelków w tym samym wierszu lub kolumnie. Pięć ogonów w kształcie litery L da ci bombę, która rozbije każdą inną płytkę wokół niego w promieniu dwóch kwadratów.

Papierową płaszczyznę można utworzyć, dopasowując cztery płytki w kształcie kwadratu. Samolot usunie cztery płytki powyżej, poniżej, po lewej i prawej stronie, a także odleci i zniszczy go. Kolejna płytka, która ma coś wspólnego z celem poziomu. Wreszcie, dopasowując pięć płytek w rzędzie lub kolumnie, otrzymasz tęczową kulę.

kody do homescapes na gwiazdki

W przypadku użycia w określonym kolorze usuniemy wszystkie inne płytki, które pasują do tego koloru. Łącząc te wyniki kombinacji, otrzymasz jeszcze lepsze i większe bonusy. Kilka innych wskazówek powinno skupić się na danym zadaniu. Jeśli chcesz dopasować żółty i fioletowy, aby przejść poziom, zrób to. Nie przejmuj się próbami robienia handlu, jeśli okaże się, że nie możesz dopasować ich do domu.

Najważniejsze co trzeba wiedzieć o gwiazdkach

Scapes stosuje się do tej samej formuły, co poprzedni krajobraz. Po przejściu poziomu zdobędziesz gwiazdki. Te gwiazdy idą w stronę renowacji rodzinnej rezydencji Austina za pomocą nowych napraw i remontów mebli. Po tym samym meczu rozgrywają się trzy style gry, z których korzysta wiele innych zwykłych gier logicznych.

Domowe krajobrazy różnią się nieco tym, że zamiast przejeżdżać przez pozornie nieskończoną liczbę kropek reprezentujących poziomy wzdłuż ścieżki, przechodzisz z pokoju do pokoju rezydencji, naprawiając jej części podczas podróży przez rezydencję. Dowiesz się więcej o Austinie i jego rodzicach, gdy rozmawiają ze sobą i rozmawiają o tym, co robią, a także o tym, co robi Austin. Homescapes Kody na gwiazdki i monety, które stworzyliśmy są dostępne w górnej części wpisu pod specjalnym przyciskiem.

Sama historia jest całkiem urocza do oglądania i czytania, gdy rozwija się przed tobą, oboje rodzice Austina mają swoje własne unikalne postacie, a czasem możesz porównywać je z własnymi rodzicami. Rozgrywka podczas łamigłówek ma dość standardową grafikę, ale animacje odtwarzane podczas tworzenia kombinacji są naprawdę ekscytujące i przyjemne do oglądania. Gra również ma swoją oficjalną podstronę na Wikipedii.

Homescapes Kody na gwiazdki

Jednak gdy patrzysz, jak postacie poruszają się po rezydencji lub patrzysz, jak bezbłędnie animowane Austin wyskakuje w dwie litery D po ukończeniu poziomu, nie będziesz w stanie oderwać oczu od pięknie zaprojektowanych animacji. Dobrze, jestem. Scapes to świetna gra polegająca na dopasowaniu trzech elementów. Jeśli kiedykolwiek podobały Ci się inne gry logiczne, takie jak sympatia do cukierków, znajdziesz tę wersję tego gatunku.

Czy jakakolwiek poprzednia gra z trzema meczami zostanie wydana zdecydowanie, niż nam się wydaje? Polecamy Homescapes każdemu graczowi, który lubi tego typu łamigłówki.

6 komentarzy do wpisu „Homescapes Kody 2023 na wygenerowanie gwiazdek i monet”

Dodaj komentarz