Idle Mafia Kody 2023 na gotówkę, cygara oraz diamenty

W tym wpisie opublikujemy dla Was kody do popularnej gry Idle Mafia. Dzięki Idle Mafia Kody wygenerujesz w szybki i bezpieczny sposób na Twoje konto: gotówkę, cygara oraz diamenty. Zapraszamy do skorzystania ze sprawdzonego oprogramowania. Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij przycisk znajdujący się poniżej.

idle mafia kody do gry

Podzielę się z wami pięcioma wskazówkami dotyczącymi grania w idealną mafię, które poprawią Twoją późną grę. Dla tych, którzy przeszli już początek fazy. Idle Mafia jest dostępny w Google Play.

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale kiedy podpisujesz kapitał biznesowy, poza faktem, że tylko niektóre z tych stolic są dostępne, zawsze jest taki, który jest jak konserwowany niebieski. Oznacza to, że para oferuje pewną przewagę. Jeśli powierzyłby mu swoją firmę, radzę, aby zawsze współpracować z firmą, aby zwiększyć nasze dochody, zmniejszyć koszty modernizacji lub skrócić czas oczekiwania na zebranie pieniędzy. Ale nadal jest, ale jeśli para z niebieskim Eklundem jest.

Dochody w Idle Mafia

Najniższy poziom, spróbuj go ocenić. To tyle, ile możesz. A jeśli to wszystko jest niższe, użyj tych, które dają największe dochody. To jest sztuczka dla biznesu. Uaktualnij, zamień go na ten, który ma niebieską ikonę. Będziemy znacznie wydajniejsi, a Twoje koszty spadną. Znacznie później możesz zmienić go z powrotem na tego, który przynosi ci największe zyski.

idle mafia gra

W ten sposób oszczędzasz dużo pieniędzy i czasu oraz zyskujesz więcej poziomów. Oznacza to więcej pieniędzy dla Ciebie i bardziej zaawansowaną grę. Wskazówka numer dwa, chłopaki, wydaj swoje więzienne królowe na kupowanie tajemnic, bezpieczne do ścigania przedmiotów ze sklepu z jailbreakiem muszą być wykonywane sprytnie, abyś miał tyle korzyści. Jeśli to możliwe, aby móc kupować w sklepie jailbreak, potrzebujesz monet więzienia.

Idle Mafia – Wskazówki przydatne podczas gry

Każdy wie, ale najważniejsze jest to, co kupić. Podczas grania w tę grę zauważyłem, że najbardziej korzystnym przedmiotem w więzieniu jest pan. Bezpieczne, które kosztuje. 500 królowych więzienia na każdy sejf, ale łącznie 10, 10000 monet więziennych, można kupić 20 mr. Sejf, który po otwarciu automatycznie przyniesie ci dwie losowe, legendarne miedziane, ale jeszcze lepiej z resztą kart Epic możesz w zamian za parę, która da ci jedną, może dwie, dwie kolejne legendarne pary.

Jeśli dodasz jeszcze dwie karty do pozostałych kart koncertów, nie możesz zrobić więcej ze swojego pakietu, aby zrobić kolejną filiżankę wymiany. W ten sposób z 10000 monet więzienia wygrasz dla legendarnych par. To ci pomoże. Wiele szarych drzwi już istnieje w twoim, w twojej talii lub do wykorzystania w bitwie, jeśli wciąż jesteś na początku.

Więc wskazówka numer trzy, chłopaki, aktywuj rodzinę, aby otrzymać premie. Jednym z najważniejszych bonusów, które możesz uzyskać, aktywując bonus rodzinny, jest dodanie bonusu monet więziennych do nagrody z walk o ucieczkę z więzienia. To daje więcej monet. Oznacza to, że więcej towarów możesz kupić w więziennym sklepie i szybciej awansowałeś do gry.

idle mafia kody 2020

Tak, bonus, którego musisz szukać, to bonus do TV i wykorzystaj go na swoją korzyść. Zwiększając mnożnik dla wzmacniacza wideo na dwie godziny, zwróć uwagę. Wszystkie muszą być aktywowane ręcznie. Więc nie przegap ich. Wskazówka numer cztery, chłopaki, nie spieszcie się, wybierając cygaro trzy słowa, kiedy byliście, ponieważ wiecie, dlaczego wypadliście z gry.

Cygara – Sposób jak je pozyskiwać

Nie ma idealnego mechanizmu zbierania cygar. Kiedy wznowisz grę, możesz je odebrać i użyć do ulepszenia swojego kampusu. Ale ten mechanizm może ci pomóc w inny sposób ukończyć zadanie na mapie, którą grałeś, aby po wejściu nie spieszyć się, podnieść cygara, ale poczekać, aż pojawi się quiz ze zbieraniem nasion.

Dzięki czemu możesz łatwiej awansować, zdobywając również nagrodę z Zachodu. To samo dotyczy otwierania giełdy SES lub Kappa. Ostatnia wskazówka, jaką mogę wam dać, brzmi: nie marnujcie tego. Być może legendarny kubek kart. Najważniejszą wskazówką, jaką mogę ci dać, jest ulepszenie maju do legendarnej stolicy. Za każdym razem, gdy wygrasz karty z legendarnymi parami, nie niszcz ich grobu, ponieważ będziesz potrzebować legendarnego kubka kart, aby przekroczyć poziom dwóch fioletowych gwiazd, aby zdobyć legendarną miedź do więcej niż dwóch fioletowych gwiazd.

Będziesz potrzebować sześciu kart z legendarnymi parami. A to dużo. Więc poza pięcioma stolicami, których używasz w walce, nie ulepszaj żadnych innych par, aby zachować karty i używać ich inteligentnie. Wielu graczy, w tym ja, utknęło, gdy musieliśmy ulepszyć nasze legendarne pary do więcej niż dwóch fioletowych gwiazdek.

Dlatego bądź ostrożny i miej to na uwadze. Jeśli chcesz przejść płynnie przez weekend w grze. Więc to jest pięć porad, które mogą poprawić twoją grę, grać i zaoszczędzić niezliczone zasoby i czas spędzony przed grą. Nie zapomnij użyć Idle Mafia Kody, by zyskać przewagę nad innymi.

6 komentarzy do wpisu „Idle Mafia Kody 2023 na gotówkę, cygara oraz diamenty”

Dodaj komentarz