King of Avalon Kody 2023 na złoto w grze

Witaj serdecznie. Trafiłeś na naszą stronę, ponieważ szukasz king of avalon kody. Nasz zespół ma przyjemność zaprezentować perfekcyjnie działający generator na złoto do King of Avalon. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do dalszej części artykułu.

Zalety King of Avalon Kody

  • Program jest dostępny w wersji online, nie musisz nic pobierać
  • Błyskawiczne działanie
  • Generator działa na telefonach oraz komputerach
  • Perfekcyjne działanie
king of avalon dragon warfare kody

Świat żołnierzy

To jest wpis o treningu żołnierzy w King of Avalon. Mam zamiar przyjrzeć się niektórym wzmocnieniom, które są bardzo ważne dla treningu zespołu, szybkości treningu, zdolności treningowej rur i kosztów szkolenia, podam kilka sugestii, jakich żołnierze trenować i jak radzić sobie z codziennymi treningami narzędzi i szybkimi sesjami treningowymi.

Jaki jest najważniejszy impuls? To chyba dla wielu prędkość treningu na rurze. Więc to w zasadzie większość graczy będzie szkolić żołnierzy przez 100% czasu. Więc jeśli masz większą prędkość opryskiwania, możesz trenować więcej żołnierzy dziennie. A poza tym, jeśli masz zamiar zrobić sesję szybkiego treningu, szybszy trening żołnierzy będzie tak.

Upewnij się, że kosztuje Cię to mniej przyspieszenie przedmiotów. Więc ma podwórko jako ogromną korzyść. Więc dobrze jest trzymać go tak wysoko jak tylko możesz lub przynajmniej popracować nad nim. Jednym z bardzo ważnych sposobów na to jest czas wojskowy. Właściwie to mam całkiem sporo. Więc mam jeden z 30, 32, 130, jeden z 26. I myślę, że trzy z 25 i trzy z 24 to co najmniej całkiem sporo.

king of avalon kody

Rywalizacja na poziomie dziennym

Każdy namiot wojskowy to kolejne pół procent szybkości handlu. A jeśli ty nasz procent nie wydaje się duży. Te namioty wojskowe razem dają mi 130% doładowanie. To jest bardzo ważne. Początkowo miałem tylko kilka, a na późniejszym etapie, który jest już dość dawno temu, ale potem zbudowałem wiele dodatkowych namiotów wojskowych i usunąłem kilka budynków z zasobami.

A ja myślałem. W tym czasie. Nadal uważam, że tak naprawdę budynki zasobów nie są tak ważne. To jeden z najmniej ważnych sposobów zdobywania zasobów. Wciąż fajnie jest dostać się do dodatkowej ilości zasobów, ale to nic w porównaniu z zasobami, które otrzymujesz, na przykład, skomplikowane, a także moim zdaniem, zbieranie zasobów idzie dużo szybciej.

Namioty wojskowe i budynki

Więc walczyłem z tym. Nie tak ważne, ważniejsze, żeby mieć namioty wojskowe, a także całkiem sporo szpitali, ale to nie jest tak naprawdę związane z częścią szkoleniową dla ciężarówek. Więc inny sposób na zdobycie. Było trochę dodatkowych badań, dwie prędkości handlu to badania w kategorii rozwoju.

Są dwa projekty, prędkość pociągu, dwa obszary, które dają w sie,mogą dać łącznie 25%, co jest całkiem niezłe, niezbyt duże w porównaniu z namiotami wojskowymi, ale wciąż całkiem interesujące. Jeśli masz zestawy narzędzi do obfitości lub fortuny, spójrzmy na dawkę, której nie mam, ale nadal mogę mieć.

king of avalon kody na złoto

Patrzyłem na to i myślę, że są takie same. Więc jeśli masz je w komplecie jako zestaw, doładowanie uzyskasz prędkość treningu. Jeśli masz wszystkie sześć sztuk lub 30% i nie jestem pewien, ale normalnie tak. Zwiększać. Jeśli ulepszysz cały zestaw dwa plus pięć. Więc jeśli ogłosiliście cały zestaw plus pięć, spodziewam się, że będzie to 90%, co jest całkiem niezłe.

Trochę to koliduje z jakimś innym sprzętem, którego lubię używać do treningu, ale szybkość handlu jest ważniejsza. Więc jeśli masz te zestawy, zdecydowanie powinno to być coś, co nosisz podczas handlu trupami. Jeśli masz jeden z nich, korzyść jest taka sama dla obu zestawów.

Już to wymieszałem, ponieważ podoba mi się szybkość badań. Więc do pewnego stopnia, gdybym miał fragmenty, nic by mnie to nie kosztowało. Zatem różnica 6% nie jest duża. Ostatnio było też wydarzenie, wprowadzone za 72, procent, czyli inny, nieco wyższy, ale nie jestem pewien, kiedy minie rocznica. Możesz również poczytać o tym na Wikipedii stworzonej przez fanów gry.

kody do king of avalon

Prawdopodobnie trzeba dużo zainwestować, aby się tam dostać. Więc nie zamierzam tego robić, ale przynajmniej chciałem tylko zaznaczyć, że tam jest lepie. Na początku są również dwa projekty dotyczące prędkości treningu, stażyści karmią jeden i prędkość treningu.

VIP12 dzięki King of Avalon Kody!

Właściwie to mam dwa różne ustawienia wstępne. Ma tę zaletę, że ma VIP 12 dzięki King of Avalon Kody. Jeśli chodzi o moje ustawienia, których normalnie używam podczas treningu żołnierzy, mam mieszankę, głównie ekonomiczną, a także zrównoważoną i zbalansowaną dość daleko od tego sortowania. Osiągnąłem też maksymalną prędkość treningu. Więc prędkość treningu 1 i 2 pomieszała się, co jest całkiem niezłe.

7 komentarzy do wpisu „King of Avalon Kody 2023 na złoto w grze”

Dodaj komentarz