State of Survival Kody 2023 na biocaps

Cześć! W tym wpisie opublikujemy dla Was działające State of Survival Kody 2023, które umożliwią Ci wygenerowanie bio kapsuł prosto na Twoje konto w grze. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do naszego generatora, kliknij przycisk, który znajduję się poniżej.

State of Survival Kody 2023 działają perfekcyjnie i są dostępne w wersji online. Nie musisz nic pobierać, dzięki naszemu programowi zyskasz niesamowitą przewagę nad innymi.

Wskazówki, które ułatwią rozgrywkę

Hell Logan, wszyscy uderzają Amber. A oto 10 wskazówek, jak chronić swoją prawdę, część pierwsza. Teraz, chociaż te wskazówki mają naprawdę pomóc nowszym, mniej doświadczonym graczom, naprawdę mogą przynieść korzyści wszystkim graczom, szczególnie w kontekście zdarzenia zabójstwa, SVS, wojny państwowej lub za każdym razem, gdy ktoś losowo zdecyduje się zaatakować w tej sprawie.

Więc zacznijmy. Numer jednoczęściowe flary, idź do swojej osady, kliknij premie osady. Pierwszą rzeczą, która pojawia się podczas walki, jest to, że ludzie są w porządku. Kliknij na to, a zobaczysz, co jest dostępne. Ręce na dół. Jest to absolutnie najlepszy sposób, aby zapewnić swoim żołnierzom całkowite bezpieczeństwo.

state-of-survival-kody-na-biocaps

Zakładając, że a nie masz żadnych żołnierzy na polach zasobów lub obozowiskach i B, nie zaniedbujesz odnowienia swojej tarczy, gdy wciąż jesteś zagrożony atakiem. Teraz. Fajną rzeczą w tej konkretnej grze jest to, że faktycznie dają ci darmowe tarcze. Nie widzisz, że w wielu grach ta pozwoli na doładowanie pięciu, jeśli chcesz.

I widzisz, nie chronię zbyt często. Więc to wszystko jest dla mnie płatne, ale możesz też kupić je w różnych przyrostach za bio czapki. Po drugie, wycofaliśmy się stąd. A numer dwa będzie premią do osadnictwa. Więc skoro już tu jesteśmy, pójdziemy dalej i zostaniemy.

kody-do-gry-state-of-survival

State of Survival Kody pozwolą Ci na sukces w grze

Cóż, nie mogą cię one całkowicie ochronić przed znacznie silniejszym miejscem lub rajdem per se. Mogą pomóc zwiększyć twoje statystyki i potencjalnie zmniejszyć zadawane przez ciebie obrażenia. Wszystkie te wzmocnienia są dość oczywiste i jak widać, pojawiają się w różnych odstępach czasu, a czasem nawet w różny sposób.

Procenty. Rzućmy więc okiem na to, co tu mamy. Pierwszy jammer zwiadowczy, który uniemożliwi komukolwiek spojrzenie i zobaczenie, co masz. Więc jeśli wrzucisz jednego z tych, które pochodzą z różnych informatorów, dobrze. Zawsze, zawsze, zawsze używaj tego podczas zabójstw, ponieważ chcę mieć przewagę.

To takie proste. Aby móc kogoś rozpoznać, zobaczyć, co ma i wiedzieć, jak przeciwdziałać. Więc proszę rozważ użycie tego, jeśli masz zamiar wystawić się na niebezpieczeństwo i to dotyczy każdego i wszystkich. Zatem obrona wojsk zmniejsza zadawane przez ciebie obrażenia. Podczas gdy zdrowie żołnierzy zwiększa obrażenia, które możesz wchłonąć.

kody-do-state-of-survival

Więc obie te rzeczy są korzystne. Redukcja ataku wroga. To faktycznie zmniejsza atak Łowcy, który oczywiście zadaje największe obrażenia. Jest to więc korzystne, ponieważ jego obrona przeciwnika zmniejsza ich obronę. A potem pojemność marca, marzec. Wydajność będzie ważna. Porozmawiam o tym. Um, chwilę później.

Ale pojemność marca to coś, o czym należy pamiętać, że możesz również potrzebować. W porządku. Numer trzy, schron przeciwwybuchowy. Pójdziemy tutaj. Powiększ i kliknij schron. Więc świetny schron. To jest miejsce, w którym zmierza twój rozmiar marcowy. Bądź pożyteczny. Jeśli więc zwiększysz swój rozmiar w marcu, będziesz mieć więcej miejsca w swoim schronie, aby móc je ukryć.

Możesz to zrobić na dwa sposoby ze swoimi wzmocnieniami osadnictwa, albo możesz skorzystać ze swoich talentów i. Nie mogę tego teraz używać, ponieważ już z niego korzystałem, ale co 12 godzin możesz tego używać. Jeśli masz zestaw talentów, a one sięgają wystarczająco daleko, aby to osiągnąć, ale zwiększa to twoją zdolność w marcu o dodatkowe 10% na 30 minut.

Jest to bardzo cenne, gdy robimy pułapkę. To bardzo cenne, gdy robię showdown. Jest to cenne, kiedy wchodzę w … stopę rezerwową. Więc miej to na uwadze. To kolejna naprawdę fajna funkcja w tej grze. Możesz szybko wybrać żołnierzy, a to przyciągnie do twoich najpotężniejszych żołnierzy do marszu.

9 komentarzy do wpisu „State of Survival Kody 2023 na biocaps”

Dodaj komentarz